Úvod » Zprávy a sdělení

Výzva STK !!!

publikováno 03.04.2017

Tento e-mail poslal Vláďa Brázda zřejmě všem, jejichž adresu našel ve svém adresáři. Jelikož jsme pořadatelé, měli bychom dle mého názoru aktivně přistoupit k tématu a ustanovit ze svého středu zástupce, který se bude této věci věnovat.

Vážení pořadatelé,

kdo jste sledoval výsledky letošního Fóra zástupců klubů, či jste byli rovnou přítomni, víte, že STK navrhovala změny v přihlašování na turnaje. Cílem je sjednotit pravidla tak, aby bylo přihlašování přehledné a spravedlivé jak pro hráče, tak pro pořadatele. Námi navrhované změny nebyly přijaty s tím, aby se dopracovaly konkrétní body po diskuzi s pořadateli.

Vyzývám tedy Vás, kteří se na tvorbě pravidel přihlašování chcete aktivně podílet, abyste se mi odpovědí na tento e-mail v případě zájmu přihlásili do jakési expertní skupiny, z které poté vzejde ucelený návrh. Za každý klub se bude moci zúčastnit maximálně jeden pořadatel (nic nebrání vaší interní diskuzi v rámci klubu mezi více lidmi).

Veškerá diskuze bude probíhat formou e-mailů na dálku.

Výsledný návrh by se dle diskuze ve Výboru měl posléze nasadit ještě letos ve zkušebním provozu, aby byl na dalším Fóru zástupců oficiálně hlasován a přijat.

Pokud se přihlásíte, bude se od Vás očekávat jistá omezená reakční doba (řádově pár dní až týden), jinak bychom nikdy nedospěli k výsledku.

Přihlašujte se do 16. dubna 2017, poté zašlu první materiály a budeme moci začít.

Vláďa