Úvod » Polabská liga

Polabská liga 2017 - los, termíny a výsledky

publikováno 23.04.2017 (aktualizováno 25.04.2017)

Skupina A

  termín utkání výsl.
1. 24.4.-7.5. Válcovačky - PCFT Sokoleč zde
Žraloci Předhradí - PCP Lipník zde
Sevak Velim - Mimo Done Nymburk zde
2. PCFT Sokoleč - Válcovačky  zde
PCP Lipník - Žraloci Předhradí  zde
Mimo Done Nymburk - Sevak Velim  zde
3. 8.5.-21.5. PCFT Sokoleč -Mimo Done Nymburk zde
PCP Lipník - Sevak Velim zde
Válcovačky - Žraloci Předhradí zde
4. Mimo Done Nymburk - PCFT Sokoleč zde
Sevak Velim - PCP Lipník zde
Žraloci Předhradí - Válcovačky zde
5. 22.5.-4.6. Žraloci Předhrádí - PCFT Sokoleč zde
Sevak Velim - Válcovačky zde
Mimo Done Nymburk - PCP Lipník zde
6. PCFT Sokoleč - Žraloci Předhradí zde
Válcovačky - Sevak Velim zde
PCP Lipník - Mimo Done Nymburk zde
7. 5.6.-18.6. PCFT Sokoleč - PCP Lipník zde
Válcovačky - Mimo Done Nymburk zde
Žraloci Předhrádí - Sevak Velim  zde
8. PCP Lipník - PCFT Sokoleč zde
Mimo Done  Nymburk - Válcovačky zde
Sevak Velim - Žraloci Předhradí zde
9. 19.6.-2.7. Sevak Velim - PCFT Sokoleč zde
Mimo Done Nymburk - Žraloci Předhradí zde
PCP Lipník - Válcovačky zde
10. PCFT Sokoleč - Sevak Velim zde
Žraloci Předhradí - Mimo Done Nymburk zde
Válcovačky - PCP Lipník zde

Tabulka A

 

Skupina B

  termín utkání výsl.
1. 24.4.-7.5. K8 Předhradí - Sokol Kostomlaty zde
Sokol Lipník - Pedro Velim zde
Petanque Sokoleč - Sport Kolín zde
2. Sokol Kostomlaty - K8 Předhradí zde
Pedro Velim - Sokol Lipník zde
Sport Kolín - Petanque Sokoleč zde
3. 8.5.-21.5. Sokol Kostomlaty - Sport Kolín zde
Pedro Velim - Petanque Sokoleč zde
K8 Předhradí - Sokol Lipník zde
4. Sport Kolín - Sokol Kostomlaty zde
Petanque Sokoleč - Pedro Velim zde
Sokol Lipník - K8 Předhradí zde
5. 22.5.-4.6. Sokol Lipník - Sokol Kostomlaty zde
Petanque Sokoleč - K8 Předhradí zde
Sport Kolín - Pedro Velim zde
6. Sokol Kostomlaty - Sokol Lipník zde
K8 Předhradí - Petanque Sokoleč zde
Pedro Velim - Sport Kolín zde
7. 5.6.-18.6. Sokol Kostomlaty - Pedro Velim zde
K8 Předhradí - Sport Kolín zde
Sokol Lípník - Petanque Sokoleč zde
8. Pedro Velim - Sokol Kostomlaty zde
Sport Kolín - K8 Předhradí zde
Petanque Sokoleč - Sokol Lipník zde
9. 19.6.-2.7. Petanque Sokoleč - Sokol Kostomlaty zde
Sport Kolín - Sokol Lipník zde
Pedro Velim - K8 Předhradí zde
10. Sokol Kostomlaty - Petanque Sokoleč zde
Sokol Lipník - Sport Kolín zde
K8 Předhradí - Pedro Velim zde

Tabulka B

Další informace

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kalendář akcí

« 02 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz