Úvod » MČR klubů - extraliga

Extraliga 2017 - 1.kolo

publikováno 14.05.2017

Státní svátek 8.5. oslavili naši borci vítězstvím na horké půdě v Kolové

 

Na první kolo náš tým jel do Kolové k jedinému zápasu. Vzhledem k pracovnímu vytížení Jirky Chalupy a zdravotním problémům Jany Fafkové vyrazili na západ  lipničtí Petrové ( Fafek, Vavrovič ml., Vavrovič st. a Morávek ).Za tu hezčí polovičku je doplnila naše nejmladší, ale přesto zkušená hráčka Kačenka Froňková. Z Lipníka se odjíždělo za hezkého počasí, které se ale s přibývajícími kilometry rychle měnilo. Nakonec se počasí ustálilo na deseti stupních a přes zataženou oblohu k radosti všech, celý den nepršelo.

První zápasy začaly přesně v 9 00 hod. Za náš tým nastoupili k smíšené trojce oba Vavrovičové s Kačenkou. K dvojce pak Fafek s Morávkem. Oba zápasy skončily poměrně jednoznačně shodně 13:4. Poté se hráli smíšené dvojice, kde jsme vsadili na osvědčenou dvojici Vavrovič ml. -  Froňková.

Do trojice tedy nastoupili ostatní tři  Petrové. Toto utkání bylo tak rychlé, že když si malý Péťa chtěl zkontrolovat, jak na tom jsme, už jsme si podávali ruce s výsledkem 13:1 pro lipeňskou trojici. Když potom za podpory celého týmu naše dvojice porazila s přehledem své soupeře Jindru Kaucu se Sylvou Mrázkovou, bylo jasné, že si z Kolové odvezeme cenné vítězství. V posledních dvou zápasech přišla ztráta koncentrace, ale po následné poradě naši na obou hřištích zabrali a dostali se k zavírání zápasů. Přesto jsme na jednom hřišti posunem košonka a na druhém přistrčením soupeřovy koule o vítězství přišli. Nakonec si tedy odvážíme z Kolové cenný skalp 4:2

 Zahájení našeho prvního extaligového roku se tedy myslím zdařilo. Cestou domů jsme se stavili v Krušovicích na zasloužený oběd a ve čtyři hodiny jsme byli doma.


                                                                                                     sepsal fafa

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil Ajlan1001 | 14.05.2017 12:44
Lipník se v Extralize skvěle uvedl. Gratulace a díky Fafovi za článek.

Kalendář akcí

« 05 / 2023 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz