Úvod » Zprávy a sdělení

Kdy se na Lipníku slétnou čarodějnice?

publikováno 24.01.2018

Dnes ráno jsem paní starostce posílala seznam s termíny našich turnajů pro rok 2018 a u položky Noční čarodějnice jsem dopisovala - upřesníme později, termín není jasný. Inu vyprovokovalo mě to ke studiu termínovky a běda. Je bezva vidět, že turnajů i pořadatelů přibývá a kdo bude chtít letos hrát naplno, prakticky každý víkend může strávit na hřišti a to často v sobotu i v neděli, ale najít skulinu pro klubovou akci je téměř nemožné. Přestože jsou v našem klubu hráči, kteří vyjíždějí na turnaje pravideně a dávají velký důraz na sportovní stránku pétanque ( sama mezi ně patřím ), jsem přesvědčena, že alespoň jednou za čas je třeba utužovat kolektiv vlastního klubu, abychom se stále cítili jako dobrá parta a měli možnost si třeba vzájemně více popovídat i si spolu zahrát. K tomu vidím Noční čarodějnice jako velmi vhodnou akci. Věřím a doufám, že i vy to budete cítit podobně.

Hledala jsem tedy nějaký alespoň trochu přijatelný termín nekolidující s významnými nebo blízkými turnaji a klubovou ligou a navrhuji 5.5.2018 jako první možnost. Tento víkend se hrají pouze regionály v Albrechticích a Stolíně a pak CC Maďarsko na které, pokud vím, davy neproudí. Prosím, projděte si i vy termínovku a třeba z ní vykoukáte další alternativu. Může se zdát, že na takové rozhodování je času dost, ale sami víte, že jakmile se nám rozjede sezóna, je všechno najednou hektické a čas se stává veličinou relativní. Minulý rok právě na tuto klubovou akci nakonec vůbec nezbyl čas. Proto prosím popřemýšlejte o tom, pište sem návrhy, diskutujte zde.

Díky Pavla